fbpx

Služby

Nájdenie auta

 

Tým že nám dáte predstavu Vášho nového auta sa zbavíte starostí pri porovnávaní inzerátov a kontaktovaní konkrétnych predajcov z  množstva dostupných ponúk áut zo zahraničia. VEZIEMSA.SK Vám ušetrí množstvo času, ktorý by ste venovali hľadaniu a porovnávaniu. Podeľte sa s nami o svoje predstavy o type, farbe a cene, ktorú chcete investovať do Vášho  nového vozidla.

Pripravíme Vám konkrétne vybrané autá na mieru. Čím konkrétnejší budete pri opisovaní Vaše predstavy na nové auto tým presnejšie budeme vedieť aké vozidlo v zahraničí máme hľadať. Skúsenosti s dovozom áut zo zahraničia nás naučili, kde máme hľadať a na čo si máme dávať pozor pri výbere a vytvorení ponuky pre Vás. Posielame Vám právne preverené automobily od autorizovaných predajcov, s ktorými máme skúsenosti.

V prípade, že nemáte konkrétnu predstavu o vozidle sa nič nedeje. Náš individuálny prístup ku každému z Vás a následnom hľadaní vozidiel je práve pre Vás. Veľmi radi sa s Vami porozprávame napríklad o tom na aké účely chcete auto využívať, či preferujete pohodovú alebo naopak máte v obľube športovú jazdu. Alebo hľadáte niečo iné ? Veľmi rady Vám na základe informácii pomôžeme pri realizácii Vášho štvorkolesového sna.

K získaniu ponuky Vášho nového auta už ostáva iba vyplniť kontaktný formulár.

 

 

Právne a technické preverenie

 

Všetky vozidlá zo zahraničia, ktoré zodpovedajú Vašim predstavám a požiadavkám preverujeme v dvoch dôležitých krokoch:

1) V prvom kroku auto preveríme, či je právne v poriadku. To znamená, že skontrolujeme evidencie kradnutých aut, exekučných a lízingových databáz, pôvodu vozidla, stáčaných kilometrov, servisnej histórie a poistných udalostí. Až keď máme dostatok informácii vycestujeme po Vaše nové autíčko.

2) Po príjazde ku vozidlu nasleduje druhý veľmi dôležitý krok fyzického a teda preverenia technického stavu vozidla našim mechanikom. Dbáme na to, aby odvedená technická kontrola bola precízna, dôkladná a účelná. V technickom preverení vozidla kontrolujeme a zisťujeme aktuálny stav od karosérie cez motor a prevodovku až po funkčnosť prvkov výbavy.

Pri kontrole používame overené metódy preverovania stavu vozidla spojené s modernou technikou. Samozrejmosťou sú pre nás skúšobné jazdy. Počas nich skúšame auto v bežnej premávke. Pri obhliadke môžete byť prítomný, ak však s nami nevycestujete, členovia tímu VEZIEMSA.SK vykonajú obhliadku za Vás.

 

 

Dohodnutie zľavy

 

Vďaka tomu, že si vopred preveríme právne informácie o aute, a na mieste vozidlo technicky preveríme, vieme s každým predajcom komunikovať o zľave z ceny auta. Nebudeme sľubovať, že sa nám to vždy podarí ale čo Vám vieme garantovať, je to že vždy sa o zjednanie zľavy pokúšame. V tom prípade, že sa nám zľavu podarí dohodnúť 50% Vám vraciame a 50% ostane nám.

 

 

Dovoz auta

 

Po absolvovaní detailnej technickej prehliadky našim technikom a modernými prístrojmi, skúšobnej jazdy a vybavením všetkých potrebných administratívnych úkonov, založíme na auto prevozné značky. Následne nás čaká jeden z najdôležitejších procesov a síce bezpečne a čo najrýchlejšie dopraviť vozidlo na Slovensko. Cesta niekedy trvá 4 hodiny niekedy 14 hodín všetko závisí od vzdialenosti ktorej sa auto v zahraničí nachádza. Veľmi sa však na to tešíme vzhľadom na to, že vidíme takmer celú Európu a máme dosť času starostlivo pozorovať všetky motorické a funkčné prvky vozidla.

 

 

Prihlásenie vozidla

 

Hneď po príchode domov a odovzdaní vozidla zahajujeme proces prihlasovania. Vzhľadom na čakacie lehoty na jednotlivých úradoch je to priam nevyhnutné. Je to proces, ktorý si vyžaduje primeranú dávku trpezlivosti a pevných nervov, no pre členov VEZIEMSA.SK je to hračka. V nasledujúcich dňoch absolvujeme kontrolu originality vozidla, technickú a emisnú kontrolu (podľa veku vozidla), zabezpečíme úradné preklady dokumentov, zaplatíme poplatok na Obvodnom úrade a príspevok do Recyklačného fondu SR, poplatok za značky a poistíme dovezené vozidlo. Tento proces trvá od 14 dní do 21 dní.

Pýtate sa čo je z autom počas tohto obdobia?  Na Vašom novom aute môžete jazdiť hneď po prebratí vozidla. Práve preto, že v rámci poskytovania komplexných služieb a Vašej spokojnosti zabezpečíme na auto prepravné značky po celú dobu kým vozidlo prihlásime.

Back to top