fbpx

Blog

Ako si správne vybrať pneumatiky

Zima prichádza, a v rámci tohto obdobia nie je nič dôležitejšie, ako bezpečnosť na zasneženej alebo zľadovatenej ceste. Hoci je zima pre väčšinu z nás veľmi obľúbeným obdobím roka, najmä vďaka krásnym vianočným sviatkom, nikdy by sme nemali zabudnúť na povinnosti, ktoré máme voči našim autám, ak vonku zamrznú cesty alebo zapadajú snehom a jazda sa stáva nebezpečnou. Nie je to len o bezpečnosti pre nás a naše rodiny, ale samozrejme o bezpečnosti všetkých účastníkov cestnej premávky.

Ak každý z nás urobí to najlepšie pre svoje auto a pre bezpečnosť na cestách ešte v predzimnom období, môžeme sa všetci vyhnúť tragickým nehodám. K tomu sa musíme postarať o jednu základnú vec, a tou je výmena letných pneumatík za zimné. Je to malý, ale dôležitý krok k tomu, aby sme na cestách boli v bezpečí aj počas chladných dní.

Zatiaľ nemáte zimné pneumatiky pre svoje auto? Najskôr sa radšej uistite, či nemá vaše auto obuté jedny z obľúbených celoročných pneumatík. Ak je tomu tak, nemusíte kupovať zimné pneumatiky. Ak to tak nie je, poponáhľajte sa s nákupom ideálnych zimných pneumatík, ktoré sú kompatibilné s vašim milovaným autom. Aby sme vám to uľahčili, vytvorili sme pre vás jednoduchý systém vyhľadávania, pomocou ktorého jednoducho nájdete pneumatiky presne určené pre vaše auto.

Na stránke Autodielyonline24.sk stačí iba zvoliť obdobie, v ktorom budete pneumatiky používať. Následne vyberte typ, šírku, výšku a priemer komponentu, ktorý potrebujete. Keď to urobíte, dostanete sa k výberu obľúbeného výrobcu a k preferovaným rýchlostným indexom pneumatík.

Potom vám ponúkneme široký výber pneumatík vašej obľúbenej značky, ktoré sú kompatibilné s vašim autom. Skôr či neskôr si uvedomíte, že u nás nájdete iba produkty s výhodnými a dostupnými cenami. Nemusíte avšak obetovať kvalitu – pretože spolupracujeme iba so známymi a spoľahlivými dodávateľmi.

Takisto sa nemusíte starať o náklady na doručenie! Myslíme si totiž, že doručenie pneumatík by malo byť bezplatné! Máte strach z toho, čo sa stane, ak nebudú pneumatiky pasovať k vášmu autu, alebo sa vám

nebudú páčiť? Nemusíte sa ničoho báť. Máte právo na zrušenie objednávky a na ukončenie zmluvného vzťahu do 14 dní od nákupu – a bez toho, aby ste udali nejaký dôvod.

Prečo stále váhate? Ak máte ešte nejaké pochybnosti ohľadom kvality našich pneumatík, doručenia alebo procesu objednávky, môžete sa obrátiť na náš kompetentný a priateľský tím odborníkov zo zákazníckeho servisu. Naši pracovníci vám so všetkým pomôžu. Presvedčte sa sami, že ponúkame iba kvalitné a prémiové pneumatiky a urobte všetko pre to, aby boli cesty v zime čo najbezpečnejšie!

Leave comments

Your email address will not be published.*You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Back to top